کنسرت پدیده موسیقی گیلکی

نویسنده : امیرحسین بی ریا | تاریخ انتشار :ژانویه 19, 2018 | تعداد نظرات : بدون دیدگاه
کنسرت پدیده موسیقی گیلکی

رواط عمومی موسسه فرهنگی هنری جام سبز خبر داد ؛

کنسرت موسیقی بهرام کریمی در نیمه مردادماه سال جاری در رشت برگزار می‌شود.

وحید احمدی آرا، مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری جام سبز با اعلام این خبر افزود: بهرام کریمی کشف تازه‌ی موسیقی گیلان است و مطمئنم هرکسی آثار او را حتی یک‌بار بشنود قطعاً طرفدار وی خواهد شد.

احمدی آرا ادامه داد: تجربه‌ی تلفیق موسیقی ملی و جهانی با کلام گیلکی، اگر با چاشنی تکنیک در اجرا همراه باشد همواره تجربه موفقی بوده است و بهرام کریمی در آثار خود توانسته این هنرنمایی را به رخ مخاطبان بکشد.

مدیر روابط عمومی موسسه جام سبز با اشاره به اینکه آلبوم ” گیلون وارش” با حمایت حوزه هنری استان گیلان مدتی است وارد بازار شده است افزود: این آلبوم با استقبال و چشمگیر مخاطبان محلی موسیقی مواجه شد و بهرام کریمی به جرات کشف تازه موسیقی گیلکی است.

احمدی آرا ضمن سپاس از مجموعه دست‌اندرکاران اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و شهرستان رشت گفت: مدیرکل محترم، ریاست اداره شهرستان رشت، حراست و کارشناسان محترم موسیقی همکاری و لطف ویژه‌ای در صدور مجوزهای این کنسرت داشته‌اند.

این کنسرت گذار رشتی ادامه داد: این کنسرت با حمایت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، رستوران شورکولی و آتلیه نقش و با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی رشت در مجتمع فرهنگی خاتم‌الانبیا(ص) برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: در هفته‌ی جاری تبلیغات و بلیت‌فروشی این کنسرت آغاز می‌شود .

موسسه جام سبز، باسابقه‌ترین موسسه برگزارکننده کنسرت در شمال کشور است که تاکنون در زمینه اشاعه و حمایت از موسیقی محلی و بومی گام‌های بزرگی برداشته است .

اشتراک گذاری »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *